Iznenađenje iz Izviđača: Tomislav Nuić na transfer listi

nuicIako je u prvi mah djelovala kao nevjerica kuloarsku informaciju o svojevrsnom stavljanju na transfer listu Tomislava Nuića potvrđuje i ovaj nadareni rukometaš.

Vijest je neočekivana jer je riječ o mladom igraču, juniorskom reprezentativcu Hrvatske, prošle sezone ponajboljem članu ‘skauta’.

„Nije mi cilj u karijeri igrati samo za Izviđač, međutim ove godine nisam razmišljao o odlasku. Imam ugovor još na godinu dana, neću ići glavom bez obzira, Ukoliko ne nađem odgovarajući klub ostajem odraditi ugovor do kraja“, kaže Nuić, koji ne krije da je i njega vijest zatekla.

„Pošteno sam se borio u dresu Izviđača“, jedini je Nuićev komentar..

Inače, angažiranje tri zaista nadarena mlada igrača Suhonjića iz tuzlanske Slobode, te Senjamina i Benjamina Burića iz Maglaja, Izviđač je podsjetio na razdoblje prije devet godina kada su u godini dana angažirani tada juniorski reprezentativci BiH Terzić, Martinović i Harmandić. U stvaranje nove moćne momčadi, baš se ne uklapa mogući odlazak Nuića.


Dušan Musa