Više stotina članova i simpatizera najjače hrvatske stranke u BiH proslavili su sinoć veliku izbornu pobjedu u ljubuškom restoranu Avantgarde. Domaćini i pobjednici u utrci za načelnika općine Nevenko Barbarić i nositelj liste za Općinsko vijeće Toni Kraljević primali su čestitke građana ujedno veseleći se još jednoj pobjedi HDZ-a.
Kako to obično biva u proslavljanju izborne pobjede članovi i simpatizeri te građani koji su htjeli čestitati novom starom načelniku i kandidatima sa liste zabavljali su se uz pjesmu i domjenak do ranih jutarnjih sati.
Inače, Barbariću je ovo treći mandat načelnika općine. Dobrim radom i zalaganjem opravdao je očekivanja birača u prethodnim mandatima, a tako će bez sumnje biti i ovaj put, istaknuto je na slavlju u izbornoj noći u Ljubuškom.
{gallery}hdzbih_avantgarde{/gallery}
{xtypo_rounded2}
Zahvala biračima Općine Ljubuški
Poštovani Ljubušaci i Ljubušanke, zahvaljujemo Vam, što ste svojim glasom ponovno ukazali povjerenje aktualnom i budućem načelniku općine Nevenku Barbariću i Hrvatskoj demokratskoj zajednici Bosne i Hercegovine.
Zahvaljujemo Vam što nam dali veliku podršku i ponovno dajemo obećanje da Vas nećemo iznevjeriti i da ćemo zajedno nastaviti započete projekte u našem gradu, kao i početi nove zacrtane našom Strategijom razvitka.
Posebno zahvaljujemo članovima Izbornog stožera HDZ-a BiH Općinskog odbora Ljubuški, članovima i simpatizerima naše stranke koji su nas pratili tijekom predizborne kampanje, temeljnim ograncima stranke, volonterima na svom nesebičnom zalaganju, mladeži naše stranke, medijima koji su korektno pratili našu kampanju, kao i kandidatima na listi za Općinsko vijeće, ali i svima koji su na bilo koji način pomogli da možemo slaviti pobjedu.