FOTO: BiH osvojila drugo mjesto u skupini, prvi poraz Hrvatske

hrv njem

Juniorska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je Argentinu s 30:25 (15:13) u susretu petog kola skupine C Svjetskog prvenstva koje se održava u BiH. Izabranici Zdenka Grbavca osvojili su drugo mjesto u skupini C s omjerom od tri pobjede (Mađarska, Kongo, Argentina), remijem (Južna Koreja) i porazom (Slovenija).

Najefikasniji reprezentaciji BiH bio je Građan sa sedam postignutih golova, dok je Miličević bio strijelac šest puta. Mladi rukometaši BiH u osmini finala igrat će protiv reprezentacije Egipta, a utakmica će se igrati u sarajevskoj dvorani Zetra u ponedjeljak u 21 sati.

U Ljubuškom je Hrvatska doživjela prvi poraz na prvenstvu. Bolji od Hrvata s jednim pogotkom razlike (22:21) bili su Nijemci koji su izborili prvo mjesto u skupini. Hrvatska će u osmini finala igrati s Tunisom.

U osmini finala je i Srbija koja je pobijedila Angolu i za prolaz u četvrtfinale igrat će s Nizozemskom.

 

picasa_albumid=5902835440568949777

 

bljesak.info | LJ::portal