Na Sportskim igrama mladih FBiH koje se održavaju u Sarajevu nastupa veliki broj ekipa, među njima i djevojke iz Ljubuškog (mješovita nogometna ekipa koju čine Radišćanke i Veljačanke, 97. god.).
Prema riječima njihovog voditelja i trenera Miljenka Mike Dropuljića, djevojke su jučer odigrale dva kola te ušle u polufinale. Snage su odmjerile s ekipom djevojaka iz Tuzle i pritom postigle pobjedu.
Finalni susret igra se poslijepodne, kada će se Ljubušanke sastati s djevojkama iz dobojske Sloge.
Radio Ljubuški
