Obljetnica pogibije brigadira Ludviga Pavlovića-Lutka, 22. po redu, obilježena je u srijedu 18. rujna 2013.godine. U župnoj crkvi u Vitini služena je Sveta misa, a potom su položeni vijenci i zapaljene svijeće na njegovom grobu u Vitini, na spomen obilježju u parku u Vitini, kao i na mjestu pogibije u Studenim Vrilima.
Ovom događaju nazočila je obitelj pokojnog Lutka, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata s područja općine Ljubuški, kao i sa županijske razine, predstavnici Vlade ŽZH, te Općina Ljubuški, Posušje i Tomislavgrad.



Radio Ljubuški
