Danas rukometaši igraju sa Konjuhom, a rukometašice sa Goraždem

rukomet

Nakon dvotjedne pauze, zbog reprezentativnih obveza, ovog vikenda nastavlja se rukometno prvenstvo BiH u Premijer ligi za muškarce. Na rasporedu je 8. kolo, u kome će rukometaši Izviđača, u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom, odmjeriti snage s rukometašima Konjuha iz Živinica.

Gosti iz Živiica imaju isti broj bodova kao i Izviđač i nalaze se samo jedno mjesto ispod ekipe  „Skauta“ na prvenstvenoj ljestvici. Iako bez Ereša, Miličevića, Tomića, Pavlaka, Hrstića, Jaraka i Mandića koji su bili na reprezentativnim pripremam,  rukometaši Izviđača iskoristili su ovu pauzu vrijedno trenirajući kako bih spremno dočekali nastavak sezone.

 

Utakmica između Izviđača i Konjuha igra se u subotu, 09.11.2013., u Gradskoj športskoj dvorani sa početkom u 19,00 sati.

U predigri ove utakmice, u okviru 7. kola Premijer lige za žene,  sa početkom u 17,00 sati sastat će se rukometašice Izviđača i Goražda.

Pozivamo sve ljubitelje rukometa da dođu u Gradsku športsku dvoranu i svojim fer i sportskim navijanjem pomognu našim rukometašima i rukometašicama da dođu do pobjede u ovim utakmicama.

izvidjac

 

RK Izviđač