Nogometaši ljubuške Sloge jučer su otputovali u Šujicu kako bi odigrali 5.kolo 3. međužupanijske lige s istoimenim domaćinom. Utakmica ipak nije odigrana zbog ne pojavljivanja domaćih igrača, pa tako drugi put ove sezone u samo pet kola Sloga upisuje tri boda bez borbe rezultatom 3:0.
Sloga je sada druga na ljestvici s 13 bodova koliko ima i vodeći Vir koji je u ovom kolu odigrao kod kuće 0:0 sa Grudama. Grude su na četvrtom mjestu sa deset bodova, bod manje od Kamešnice koja je također kod kuće remizirala s Rakitnom 1:1.
NK “Sloga” sljedeću utakmicu igra u nedjelju 27.9. kada im na Babovac u goste stiže Kamešnica. Početak utakmice je u 16 sati.
