FOTO/AUDIO: Digitalni mobilni mamograf stigao u Ljubuški!

mamograf_u_ljubuskom
mamograf_u_ljubuskomDom zdravlja Ljubuški od danas je bogatiji za digitalni mobilni mamograf. Tu vrijednu donaciju Domu zdravlja osigurao je Zavičajni klub hercegovačkih studenata iz Zagreba koji je sredstva za kupnju mamografa prikupio u akciji „Pružimo ruku prijateljstva i ljubavi“. Prema riječima Dragana Primorca, bivšeg ministra znanosti, obrazovanja i športa u Vladi RH i člana Inicijativnog odbora akcije za kupnju mamografa , mamograf će koristiti ne samo pacijenti iz Ljubuškog već i oni iz šire okolice u BiH i RH.

Današnjoj svečanoj prezentaciji mobilnog mamografa nazočili su načelnik Općine Ljubuški Nevenko Barbarić, gradonačelnik Vrgorca Boris Matković, predsjednik OV ljubuški Ivan Bebek, ravnateljica Doma zdravlja Ljubuški dr. Iva Bubalo te Ante Škegro i Tomislav Madžar ispred ZKHS-a Zagreb.

http://ljubuskiportal.com/audio/izjava_primorac.mp3
Izjava prof. dr. Dragana Primorca

http://ljubuskiportal.com/audio/izjava_barbaric.mp3
Izjava načelnika Općine Ljubuški Nevenka Barbarića

http://ljubuskiportal.com/audio/izjava_bubalo.mp3
Izjava ravnateljice Doma zdravlja Ljubuški dr. Ive Bubalo





radioIjubuski.ba