Prijem malonogometne ekipe Stubica/Zvirići/Bijača kod dr. Jurišića
Danas 9. rujna 2009. godine, u zgradi Vlade Županije Zapadnohercegovačke u Širokom Brijegu, povodom osvajanja prvog mjesta u završnici turnira naseljenih mjesta u Hercegovini, predsjednik Vlade dr. Zvonko Jurišić sa suradnicima primio je članove pobjedničke ekipe Stubica/Zvirići/Bijača malonogometnog turnira “Liga Hercegovine”. Predsjednik Jurišić je pobjedničkoj ekipi iskazao najiskrenije čestitke
