Predstavljena knjiga admirala Loše “Hrvatski Domovinski rat 1991.-1995.”

U organizaciji HKD “Napredak”- podružnica Ljubuški i pod pokroviteljstvom općine Ljubuški sinoć je u tom gradu predstavljena 5. knjiga admirala Davora Domazeta Loše “Hrvatski Domovinski rat 1991.-1995.- strateški pogled”.

Fra Andrija Nikić je autoru čestitao na njegovom petoknjižju i podsjetio kako je 60 posto poginulih u Domovinskom ratu podrijetlom iz Hercegovine, dodavši da je ovakva knjiga cjelovit prikaz i sveobuhvatno tumačenje rata na prostoru bivše Jugoslavije.

Potom je autor detaljno objasnio, kroz video-projekcije, strategiju rata, od priprema, tijeka i završetka, istakavši kako se danas vode novi oblici rata- informacijski rat.

“Ova knjiga je odgovor svima onima koji žele kriminalizirati Domovinski rat”, zaključio je na kraju admiral Domazet.

Fena