Za 18.09.2009. u 19.00h najavljena je javna rasprava u prostorijama škole u Veljacima na kojoj bi trebali nazočiti načelnik općine Ljubuški Nevenko Barbarić, predsjednik OV-a Ljubuški Ivan Bebek, a također svoj dolazak je najavio gsp. Branko Bradvica. Tema je Vodopad Koćuša. Podsjetimo da je gsp. Bradvica odlukom općinskog građevinskog inspektora dobio rješenje 14.07.2009. da zatrpa iskop na mjestu na kojem je trebala biti građena hidrocentrala, no međutim još se ništa nije dogodilo.
kocusa.info
