Karate klub Ljubuški nakon ljetne stanke nastavlja sa radom i upisom djece u karate školu. Stručni tim Karate kluba Ljubuški čvrsto se drži smjernica zbog kojih je Klub izrastao u jedan od prepoznatljivijih u BiH i šire. Jedna je od tih smjernica provođenje kvalitetne trogodišnje karate škole za sve polaznike, prije no što se počne s pripremama za natjecateljski karate.
Predviđeno je da u te tri godine mali karataši usvoje program za žuti, narančasti, zeleni i plavi pojas.
Nakon toga se polaznici mogu odlučiti za natjecateljsko usmjeravanje, tj. uključivanje u napredne grupe u borbama ili katama, odnosno za nastavak učenja širokog spektra znanja karate škole. Odluka se donosi na temelju interesa i želja polaznika, ali i preporuka trenera. U Karate klubu Ljubuški treneri ulažu puno energije u uključivanje elemenata atletike, gimnastike, juda i drugih sportova u trenažni proces. Elementi spomenutih sportova dokazano pozitivno djeluju na razvoj motoričkih i funkcionalnih sposobnosti kod djece, pa tako djeca koja eventualno odluče prestati baviti se karateom i počnu s nekom drugom sportskom aktivnošću iz našeg kluba sa sobom nose dobru sportsku podlogu.
Treninzi karate škole održavaju se u Gradskoj športskoj dvorani u sljedećim terminima:
- Utorak 17:00 – 18:00 sati
- Četvrtak 18:00 – 19:00 sati
- Subota 13:30 – 15:00 sati
Ostale informacije oko upisa možete dobiti na stranici www.karate-ljubuski.com ili na tel. 063/324-972.
Natjecatelji Karate kluba Ljubuški kadeti, juniori i seniori su nakon petodnevnih priprema u Parku prirode Blidinje nastavljaju sa svakodnevnim treninzima u gradskoj športskoj dvorani. U nedjelju 19.09.2010. očekuje nas nastup u Bijeljini na pozivnom turniru ”NOĆ ŠAMPIONA” Organizator turnira očekuje oko 700 natjecatelja iz 8 zemalja.
{xtypo_info} Sponzorirani članak {/xtypo_info}
{jomcomment lock}
