Odbojkašice počele pripreme za sezonu
Odbojkašice Ljubuškog su već početkom kolovoza započele s pripremama za sezonu.Kako ističe trener Ivica Bošnjak, iza njih su kondicijske pripreme, a trenutno se radi na usavršavanju tehnike i elemenata igre. Ovakvu vrstu treninga Bošnjak će raditi do rujna, kada kreće s pripremnim utakmicama i turnirima.
